Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

       

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

       
Prikaži tečajno listo z dne:  

Tečajna lista z dne 23.07.2014

 

X enot nacionalne valute za 1 evro

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene državeAMERIŠKI DOLARUSD8401,3465
JaponskaJAPONSKI JENJPY392136,51
BolgarijaBOLGARSKI LEVBGN9751,9558
Češka republikaČEŠKA KRONACZK20327,454
DanskaDANSKA KRONADKK2087,4569
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,79080
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348307,15
LitvaLITVANSKI LITASLTL4403,4528
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,1340
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4228
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7529,2016
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,2150
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,3235
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6210
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64346,9397
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,8204
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,4248
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9862,9864
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,4436
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1568,3475
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD34410,4362
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36015473,21
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,5921
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35680,8573
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101378,93
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48417,4173
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,2654
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,5501
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60858,183
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,6674
TajskaTAJSKI BAHTTHB76442,813
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71014,1759

Opombe:

  • Banka Slovenije objavlja tečajnico praviloma ob 14:30 uri vsak TARGET delovni dan. TARGET delovni dan je vsak dan od ponedeljka do petka razen 1. januarja, velikonočnega petka in ponedeljka, 1. maja ter 25. in 26. decembra.
  • Od uvedbe evra v Sloveniji dnevna tečajnica Banke Slovenije nima več določene ure začetka veljave.  
  • Od 02.01.2009 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za indijsko rupijo, preneha pa se objavljati tečaj slovaške krone.
  • Islandska krona - 03.12.2008 je ECB zadnjič določila tečaj, in sicer 1 EUR = 290,00 ISK. Kasnejšji tečaji so objavljeni na mesečni tečajni listi BS.
  • Od 03.01.2011 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za novi izraelski šekel, preneha pa se objavljati tečaj estonske krone.
  • Latvija se je s 1. januarjem 2014 pridružila evrskemu območju. Na ta dan je evro nadomestil latsa (LVL) po fiksnem menjalnem razmerju 1 € = 0,702804 LVL. 

Vir: Evropska centralna banka
 

© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih