Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Sklad za reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Domov  > Statistika  > Devizni tečaji in plemenite kovine  > Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

       
Prikaži tečajno listo z dne:  

Tečajna lista z dne 24.04.2015

 

X enot nacionalne valute za 1 evro

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene državeAMERIŠKI DOLARUSD8401,0824
JaponskaJAPONSKI JENJPY392129,36
BolgarijaBOLGARSKI LEVBGN9751,9558
Češka republikaČEŠKA KRONACZK20327,454
DanskaDANSKA KRONADKK2087,4607
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,71590
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348301,48
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,0131
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4162
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7529,3816
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,0338
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,4750
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6075
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64355,4355
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,9565
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,3884
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9863,2183
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,3118
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1566,7053
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD3448,3886
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36014021,41
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,2478
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35668,8001
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101167,10
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48416,6235
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4583,8686
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,4305
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60847,930
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,4477
TajskaTAJSKI BAHTTHB76435,232
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71013,1863

Opombe:

  • ECB posveča ustrezno pozornost, da objavljeni devizni tečaji odražajo tržne razmere, ki prevladujejo ob 14:15 na dan objave. Ker so objavljeni devizni tečaji valut povprečja nakupih in prodajnih tečajev, ne odražajo nujno tečaja, po katerih so bili sklenjeni posli na deviznem trgu, in služijo le kot referenca.
  • Banka Slovenije objavlja tečajnico praviloma ob 14:30 uri vsak TARGET delovni dan. TARGET delovni dan je vsak dan od ponedeljka do petka razen 1. januarja, velikonočnega petka in ponedeljka, 1. maja ter 25. in 26. decembra.
  • Od uvedbe evra v Sloveniji dnevna tečajnica Banke Slovenije nima več določene ure začetka veljave.  
  • Od 02.01.2009 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za indijsko rupijo, preneha pa se objavljati tečaj slovaške krone.
  • Islandska krona - 03.12.2008 je ECB zadnjič določila tečaj, in sicer 1 EUR = 290,00 ISK. Kasnejšji tečaji so objavljeni na mesečni tečajni listi BS.
  • Od 03.01.2011 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za novi izraelski šekel, preneha pa se objavljati tečaj estonske krone.
  • Latvija se je s 1. januarjem 2014 pridružila evrskemu območju. Na ta dan je evro nadomestil latsa (LVL) po fiksnem menjalnem razmerju 1 € = 0,702804 LVL. 
  • Litva se je s 1. januarjem 2015 pridružila evrskemu območju. Na ta dan je evro nadomestil litvanski litas (LTL) po fiksnem menjalnem razmerju 1 € = 3,45280 LTL.

Vir: Evropska centralna banka
 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Izobraževalna gradiva
Vabilo gospodarstvu
Razpisi

Javna naročila
Nadzorniška razkritja
Enotno območje plačil v evrih
Povezave
Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti