Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

Statistika Devizni tečaji in plemenite kovine Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB  

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

       
Prikaži tečajno listo z dne:  

Tečajna lista z dne 30.01.2015

 

X enot nacionalne valute za 1 evro

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
Združene državeAMERIŠKI DOLARUSD8401,1305
JaponskaJAPONSKI JENJPY392133,08
BolgarijaBOLGARSKI LEVBGN9751,9558
Češka republikaČEŠKA KRONACZK20327,797
DanskaDANSKA KRONADKK2087,4440
Združeno kraljestvoBRITANSKI FUNTGBP8260,75110
MadžarskaMADŽARSKI FORINTHUF348312,03
PoljskaPOLJSKI ZLOTPLN9854,2075
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON9464,4420
ŠvedskaŠVEDSKA KRONASEK7529,3612
ŠvicaŠVICARSKI FRANKCHF7561,0468
NorveškaNORVEŠKA KRONANOK5788,8335
HrvaškaHRVAŠKA KUNAHRK1917,6975
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB64379,9250
TurčijaTURŠKA LIRATRY9492,7579
AvstralijaAVSTRALSKI DOLARAUD0361,4535
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL9863,0114
KanadaKANADSKI DOLARCAD1241,4323
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY1567,0639
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD3448,7636
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR36014342,10
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS3764,4475
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR35670,1133
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4101246,54
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48416,8382
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR4584,1100
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD5541,5568
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP60849,934
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD7021,5292
TajskaTAJSKI BAHTTHB76437,055
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71013,1028

Opombe:

  • Banka Slovenije objavlja tečajnico praviloma ob 14:30 uri vsak TARGET delovni dan. TARGET delovni dan je vsak dan od ponedeljka do petka razen 1. januarja, velikonočnega petka in ponedeljka, 1. maja ter 25. in 26. decembra.
  • Od uvedbe evra v Sloveniji dnevna tečajnica Banke Slovenije nima več določene ure začetka veljave.  
  • Od 02.01.2009 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za indijsko rupijo, preneha pa se objavljati tečaj slovaške krone.
  • Islandska krona - 03.12.2008 je ECB zadnjič določila tečaj, in sicer 1 EUR = 290,00 ISK. Kasnejšji tečaji so objavljeni na mesečni tečajni listi BS.
  • Od 03.01.2011 dalje se v tečajnici dnevno objavlja tečaj za novi izraelski šekel, preneha pa se objavljati tečaj estonske krone.
  • Latvija se je s 1. januarjem 2014 pridružila evrskemu območju. Na ta dan je evro nadomestil latsa (LVL) po fiksnem menjalnem razmerju 1 € = 0,702804 LVL. 
  • Litva se je s 1. januarjem 2015 pridružila evrskemu območju. Na ta dan je evro nadomestil litvanski litas (LTL) po fiksnem menjalnem razmerju 1 € = 3,45280 LTL.

Vir: Evropska centralna banka
 

© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih