Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

       

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.11.2014

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97172,565
AlbanijaLEKALL008139,22
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012105,56
AngolaKVANZAAOA973125,24
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03210,710
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051517,97
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,2550
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9440,98756
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,2598
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,47496
BangladešTAKABDT05097,515
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,5196
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,5322
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR97413524
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,2598
BocvanaPULABWP07211,505
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0688,7116
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,6102
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081982,3
ButanNGULTRUMBTN06477,419
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2426
ČadCFA FRANK BEACXAF950658,27
ČileČILSKI PESOCLP152725,81
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21455,513
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262222,92
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8189,0066
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950658,27
EritrejaNAKFAERN23218,960
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23025,280
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,78728
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,4534
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,18
GabonCFA FRANK BEACXAF950658,27
GambijaDALASIGMD27054,253
GanaGANSKI CEDIGHS9364,0566
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,78728
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
GruzijaLARIGEL9812,2122
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328260,15
GvatemalaKECALGTQ3209,5927
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3248951,4
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
HaitiGURDHTG33258,203
HondurasLEMPIRAHNL34026,838
IrakIRAŠKI DINARIQD3681524,4
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36433409
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352153,39
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388141,78
JemenJEMENSKI RIALYER886270,72
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,89320
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP7283,7164
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1361,0330
KambodžaRIELKHR1165142,6
KamerunCFA FRANK BEACXAF950658,27
KatarKATARSKI RIALQAR6344,5874
KazahstanTENGEKZT398227,77
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404112,56
KirgizistanSOMKGS41772,221
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1702579,3
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,83
KongoCFA FRANK BEACXAF950658,27
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761164,7
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408163,75
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188679,07
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,2598
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,36506
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK41810157
LesotoLOTILSL42613,740
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221906,7
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430106,45
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,6335
MacauPATAKAMOP44610,064
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693420,4
MakedonijaDENARMKD80761,687
MalaviKVAČAMWK454589,69
MaldiviRUFIJAMVR46219,388
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,053
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,520
MavretanijaUGUIJAMRO478382,36
MjanmarKIATMMK1041269,6
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49818,614
MongolijaTUGRIKMNT4962340,7
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
MozambikMETIKALMZN94339,811
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51613,740
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524124,41
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
NigerijaNAIRANGN566208,27
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55833,566
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,18
OmanOMANSKI RIALOMR5120,48504
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,18
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586129,82
PanamaBALBOAPAB5901,2598
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,1606
ParagvajGVARANIPYG6005837,3
PeruNOVI SOLPEN6043,6736
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646873,38
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,78728
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,4015
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,1956
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22211,160
SamoaTALAWST8823,0139
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824487
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,7261
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69017,780
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
Sierra LeoneLEONESLL6945513,5
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2426
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760208,28
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706980,31
SrbijaSRBSKI DINARRSD941119,02
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950658,27
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,6106
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9684,2526
SvaziLILANGENISZL74813,740
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144164,91
TadžikistanSOMONITJS9726,3008
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90138,285
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342152,9
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952659,37
TongaPAANGATOP7762,3395
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,9697
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,2804
TurkmenistanMANATTMT9343,5904
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003407,8
UkrajinaHRYVNIAUAH98016,377
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85830,123
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603003,3
VanuatuVATUVUV548124,75
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF9377,9268
VietnamDONGVND70426783
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,053
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW9678,0123
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,6272
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132109,49
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWL932406,10
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,85077
 SREBROXAG9610,42490
 ZLATOXAU95930,715
 PALADIJXPD96420,123
 PLATINAXPT96231,939

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
     Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
     Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 01.04.2007 se Sudanski dinar  SDD nadomesti s Sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 01.07.2007 se Ganski cedi GHC nadomesti z Ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 01.01.2008 se Venezuelski bolivar VEB nadomesti z Venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Dne 01.01.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat ( ISO koda TMM ) z novim turkmenskim manatom ( ISO koda TMT ), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 05.01.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 01.09.2010 se Zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z Zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Dne 01.01.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih