Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Domov      

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.09.2016

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97174,299
AlbanijaLEKALL008136,96
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012122,04
AngolaKVANZAAOA973188,38
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03216,591
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051528,10
ArubaARUBSKI FLORINAWG5331,9926
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,8854
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,1132
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,41971
BangladešTAKABDT05087,126
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,2264
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,2375
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,1796
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,1132
BocvanaPULABWP07212,113
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0687,7166
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,5180
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081869,1
ButanNGULTRUMBTN06474,544
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9926
ČadCFA FRANK BEACXAF950655,28
ČileČILSKI PESOCLP152753,97
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21451,402
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262197,84
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8189,7778
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950655,28
EritrejaNAKFAERN23217,798
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23024,643
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,84951
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,2924
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,12
GabonCFA FRANK BEACXAF950655,28
GambijaDALASIGMD27047,628
GanaGANSKI CEDIGHS9364,4295
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,84951
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
GruzijaLARIGEL9812,5548
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328230,66
GvatemalaKECALGTQ3208,4097
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF32410117
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
HaitiGURDHTG33272,411
HondurasLEMPIRAHNL34025,489
IrakIRAŠKI DINARIQD3681311,5
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36439354
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352130,06
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388141,65
JemenJEMENSKI RIALYER886278,41
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,78926
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP72864,380
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,91283
KambodžaRIELKHR1164559,7
KamerunCFA FRANK BEACXAF950655,28
KatarKATARSKI RIALQAR6344,0535
KazahstanTENGEKZT398379,04
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404112,82
KirgizistanSOMKGS41776,698
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703275,0
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,46
KongoCFA FRANK BEACXAF950655,28
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761102,1
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408144,68
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188615,79
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,1132
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,33614
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4189013,0
LesotoLOTILSL42616,322
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221685,7
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD43094,065
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,5255
MacauPATAKAMOP4468,8939
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693384,1
MakedonijaDENARMKD80761,245
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454802,67
MaldiviRUFIJAMVR46217,121
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50410,875
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,185
MavretanijaUGUIJAMRO478395,14
MjanmarKIATMMK1041350,3
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49821,999
MongolijaTUGRIKMNT4962459,1
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
MozambikMETIKALMZN94380,952
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51616,322
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524119,28
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
NigerijaNAIRANGN566351,49
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55832,348
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,12
OmanOMANSKI RIALOMR5120,42859
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,12
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586116,58
PanamaBALBOAPAB5901,1132
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,5284
ParagvajGVARANIPYG6006136,7
PeruSOLPEN6043,7726
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646894,26
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,84938
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,9834
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0908,7037
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC2229,7151
SamoaTALAWST8822,8168
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824509
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,1747
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69014,629
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
Sierra LeoneLEONESLL6946201,1
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9926
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760239,11
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706647,33
SrbijaSRBSKI DINARRSD941123,01
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950655,28
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,1757
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9688,2221
SvaziLILANGENISZL74816,323
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144161,95
TadžikistanSOMONITJS9728,7603
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90135,346
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342433,5
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952660,52
TongaPAANGATOP7762,4295
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,4640
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,4555
TurkmenistanMANATTMT9343,8962
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003757,1
UkrajinaHRYVNIAUAH98029,210
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85831,882
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603328,1
VanuatuVATUVUV548122,22
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93711,118
VietnamDONGVND70424827
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50410,875
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96710,611
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,0888
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132109,79
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,79837
 SREBROXAG9610,53989
 ZLATOXAU95937,828
 PALADIJXPD96419,547
 PLATINAXPT96230,443

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
    Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
    Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene plemenitih kovin in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 25.10.2006 se oznaka za srbski dinar CSD nadomesti z oznako RSD.
  • Dne 1.4.2007 se sudanski dinar SDD nadomesti s sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 1.7.2007 se ganski cedi GHC nadomesti z ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 1.1.2008 se venezuelski bolivar VEB nadomesti z venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Tečaj za ZWD 716 (zimbabvejski dolar) od 1.6.2008 dalje je 837.432.000,00.
  • Dne 1.8.2008 se oznaka zimbabvejski dolar ZWD nadomesti z oznako ZWR (menjava valute).
  • Dne 1.1.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat (TMM) z novim turkmenskim manatom (TMT), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 5.1.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Od 2.1.2009 dalje se uporablja tečaj indijske rupije, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 1.9.2010 se zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Od 3.1.2011 dalje se uporablja tečaj za novi izraelski šekel, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 1.1.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
  • Zimbabvejska centralna banka je v obvestilu za javnost sporočila, da bo s 15. 6. 2015 ukinila svojo valuto s prehodnim obdobjem do 30. 9. 2015. Banka Slovenije jo je iz svojega seznama umaknila z objavo tečajnice za julij 2015.
  • Čas objave Mesečne tečajnice se s 1. 7. 2016 premika na 16:15. Vzrok so kasnejše objave dnevnih tečajnic pri ECB.
  • Dne 1. 7. 2016 je Belorusija denominiriala valuto beloruski rubelj s faktorjem 10000. Pri tem se je spremenila ISO oznaka (iz BYR na BYN) in šifra valute (iz 974 na 933). Evro je bil 30. 6. 2016 vreden 22315 BYR, 1. 7. 2016 pa je bil vreden 2,2210 BYN. 

     

     

     

     

 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti