Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Sklad za reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Domov      

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.05.2015

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97164,880
AlbanijaLEKALL008141,10
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012108,84
AngolaKVANZAAOA973122,57
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS0329,9828
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051536,53
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,0075
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,1744
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,1215
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,42282
BangladešTAKABDT05087,169
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,2430
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,2542
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR97416004
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,1215
BocvanaPULABWP07210,931
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0687,7506
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,4818
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081760,8
ButanNGULTRUMBTN06471,128
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0104
ČadCFA FRANK BEACXAF950661,76
ČileČILSKI PESOCLP152682,66
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21450,243
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262198,45
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8188,5508
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950661,76
EritrejaNAKFAERN23216,896
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23023,008
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,72848
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,2930
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,73
GabonCFA FRANK BEACXAF950661,76
GambijaDALASIGMD27048,337
GanaGANSKI CEDIGHS9364,3262
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,72848
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
GruzijaLARIGEL9812,6056
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328232,04
GvatemalaKECALGTQ3208,7084
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3248300,0
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
HaitiGURDHTG33254,452
HondurasLEMPIRAHNL34024,664
IrakIRAŠKI DINARIQD3681354,2
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36431394
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352147,34
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388129,28
JemenJEMENSKI RIALYER886241,00
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,79447
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP7283,3084
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,91964
KambodžaRIELKHR1164531,0
KamerunCFA FRANK BEACXAF950661,76
KatarKATARSKI RIALQAR6344,0826
KazahstanTENGEKZT398208,40
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404106,21
KirgizistanSOMKGS41767,369
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1702668,3
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174492,78
KongoCFA FRANK BEACXAF950661,76
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761036,3
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408145,59
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188595,74
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,1215
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,33864
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4189072,9
LesotoLOTILSL42613,278
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221697,4
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD43095,328
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,5582
MacauPATAKAMOP4468,9529
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693487,9
MakedonijaDENARMKD80761,839
MalaviKVAČAMWK454493,61
MaldiviRUFIJAMVR46217,092
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50410,890
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48038,972
MavretanijaUGUIJAMRO478346,82
MjanmarKIATMMK1041225,4
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49820,355
MongolijaTUGRIKMNT4962197,6
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
MozambikMETIKALMZN94339,813
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51613,278
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524113,97
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
NigerijaNAIRANGN566223,29
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55829,752
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,73
OmanOMANSKI RIALOMR5120,43177
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,73
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586114,07
PanamaBALBOAPAB5901,1215
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,0067
ParagvajGVARANIPYG6005643,9
PeruNOVI SOLPEN6043,4996
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646801,92
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,72844
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,0281
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0908,5285
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC2229,6410
SamoaTALAWST8822,7726
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824598
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,2057
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69015,181
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
Sierra LeoneLEONESLL6944839,3
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0104
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760247,06
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706791,80
SrbijaSRBSKI DINARRSD941120,61
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950661,76
SudanSUDANSKI FUNTSDG9386,4473
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9683,8418
SvaziLILANGENISZL74813,278
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144149,28
TadžikistanSOMONITJS9727,0043
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90134,344
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342220,6
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952661,40
TongaPAANGATOP7762,2029
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,1229
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,1455
TurkmenistanMANATTMT9343,9253
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003361,1
UkrajinaHRYVNIAUAH98023,664
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85829,456
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8602818,0
VanuatuVATUVUV548117,77
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF9377,0566
VietnamDONGVND70424224
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50410,890
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW9678,3578
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,1193
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132109,88
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWL932361,52
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,79741
 SREBROXAG9610,47432
 ZLATOXAU95934,354
 PALADIJXPD96422,440
 PLATINAXPT96232,961

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
     Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
     Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 01.04.2007 se Sudanski dinar  SDD nadomesti s Sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 01.07.2007 se Ganski cedi GHC nadomesti z Ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 01.01.2008 se Venezuelski bolivar VEB nadomesti z Venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Dne 01.01.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat ( ISO koda TMM ) z novim turkmenskim manatom ( ISO koda TMT ), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 05.01.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 01.09.2010 se Zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z Zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Dne 01.01.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Izobraževalna gradiva
Vabilo gospodarstvu
Razpisi

Javna naročila
Nadzorniška razkritja
Enotno območje plačil v evrih
Povezave
Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti