Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Centralni kreditni register

Domov      

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.02.2017

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97171,875
AlbanijaLEKALL008135,95
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012117,68
AngolaKVANZAAOA973177,54
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03217,114
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051522,69
ArubaARUBSKI FLORINAWG5331,9251
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9442,0872
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,0755
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,40543
BangladešTAKABDT05085,341
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,1510
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,1679
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,0806
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,0755
BocvanaPULABWP07211,297
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0687,4516
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,5201
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081831,0
ButanNGULTRUMBTN06472,989
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9117
ČadCFA FRANK BEACXAF950656,43
ČileČILSKI PESOCLP152693,62
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21450,403
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262191,14
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81820,274
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950656,43
EritrejaNAKFAERN23216,724
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23024,419
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,85731
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,2425
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953118,80
GabonCFA FRANK BEACXAF950656,43
GambijaDALASIGMD27046,940
GanaGANSKI CEDIGHS9364,6999
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,85731
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
GruzijaLARIGEL9812,9012
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328222,84
GvatemalaKECALGTQ3208,0385
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3249951,0
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
HaitiGURDHTG33272,756
HondurasLEMPIRAHNL34025,408
IrakIRAŠKI DINARIQD3681300,0
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36434745
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352123,85
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388138,58
JemenJEMENSKI RIALYER886269,04
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,76414
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP72899,772
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,88192
KambodžaRIELKHR1164339,6
KamerunCFA FRANK BEACXAF950656,43
KatarKATARSKI RIALQAR6343,9163
KazahstanTENGEKZT398347,69
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404111,73
KirgizistanSOMKGS41774,353
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703137,0
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174492,06
KongoCFA FRANK BEACXAF950656,43
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761332,5
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408139,23
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188599,54
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,0755
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,32815
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4188805,7
LesotoLOTILSL42614,385
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221628,5
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD43090,880
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,5326
MacauPATAKAMOP4468,5937
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693463,6
MakedonijaDENARMKD80761,373
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454778,54
MaldiviRUFIJAMVR46216,584
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50410,716
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48038,344
MavretanijaUGUIJAMRO478383,22
MjanmarKIATMMK1041456,8
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49821,435
MongolijaTUGRIKMNT4962646,3
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
MozambikMETIKALMZN94375,963
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51614,385
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524116,75
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
NigerijaNAIRANGN566339,85
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55831,463
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953118,80
OmanOMANSKI RIALOMR5120,41406
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953118,80
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586112,70
PanamaBALBOAPAB5901,0755
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,4165
ParagvajGVARANIPYG6006208,3
PeruSOLPEN6043,5372
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646879,42
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,85745
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8716
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0908,3827
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC2229,3861
SamoaTALAWST8822,7077
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824798
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,0339
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69014,404
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
Sierra LeoneLEONESLL6948023,2
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9117
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760552,54
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706622,18
SrbijaSRBSKI DINARRSD941123,48
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950656,43
SudanSUDANSKI FUNTSDG9386,8700
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9688,0770
SvaziLILANGENISZL74814,385
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144161,78
TadžikistanSOMONITJS9728,4987
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90133,757
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342403,7
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952657,33
TongaPAANGATOP7762,3794
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,2539
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,4682
TurkmenistanMANATTMT9343,7643
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003858,4
UkrajinaHRYVNIAUAH98029,111
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85830,305
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603512,1
VanuatuVATUVUV548117,29
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93710,742
VietnamDONGVND70424300
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50410,716
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96710,674
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7843,9502
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132111,26
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,79149
 SREBROXAG9610,52317
 ZLATOXAU95936,300
 PALADIJXPD96422,412
 PLATINAXPT96229,794

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
    Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
    Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene plemenitih kovin in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 25.10.2006 se oznaka za srbski dinar CSD nadomesti z oznako RSD.
  • Dne 1.4.2007 se sudanski dinar SDD nadomesti s sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 1.7.2007 se ganski cedi GHC nadomesti z ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 1.1.2008 se venezuelski bolivar VEB nadomesti z venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Tečaj za ZWD 716 (zimbabvejski dolar) od 1.6.2008 dalje je 837.432.000,00.
  • Dne 1.8.2008 se oznaka zimbabvejski dolar ZWD nadomesti z oznako ZWR (menjava valute).
  • Dne 1.1.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat (TMM) z novim turkmenskim manatom (TMT), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 5.1.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Od 2.1.2009 dalje se uporablja tečaj indijske rupije, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 1.9.2010 se zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Od 3.1.2011 dalje se uporablja tečaj za novi izraelski šekel, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 1.1.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
  • Zimbabvejska centralna banka je v obvestilu za javnost sporočila, da bo s 15. 6. 2015 ukinila svojo valuto s prehodnim obdobjem do 30. 9. 2015. Banka Slovenije jo je iz svojega seznama umaknila z objavo tečajnice za julij 2015.
  • Čas objave Mesečne tečajnice se s 1. 7. 2016 premika na 16:15. Vzrok so kasnejše objave dnevnih tečajnic pri ECB.
  • Dne 1. 7. 2016 je Belorusija denominiriala valuto beloruski rubelj s faktorjem 10000. Pri tem se je spremenila ISO oznaka (iz BYR na BYN) in šifra valute (iz 974 na 933). Evro je bil 30. 6. 2016 vreden 22315 BYR, 1. 7. 2016 pa je bil vreden 2,2210 BYN. 

     

     

     

     

 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti