Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

       

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.12.2014

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97172,278
AlbanijaLEKALL008140,22
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012107,34
AngolaKVANZAAOA973126,06
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03210,640
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051541,76
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,2345
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9440,97854
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,2483
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,47063
BangladešTAKABDT05096,837
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,4966
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,5091
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR97413482
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,2483
BocvanaPULABWP07211,505
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0688,6168
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,6269
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081973,7
ButanNGULTRUMBTN06477,435
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2221
ČadCFA FRANK BEACXAF950658,56
ČileČILSKI PESOCLP152755,21
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21454,769
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262220,89
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8188,9233
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950658,56
EritrejaNAKFAERN23218,787
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23025,093
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,79515
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,4520
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,25
GabonCFA FRANK BEACXAF950658,56
GambijaDALASIGMD27053,814
GanaGANSKI CEDIGHS9364,0073
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,79515
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
GruzijaLARIGEL9812,2875
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328257,77
GvatemalaKECALGTQ3209,5189
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3248910,5
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
HaitiGURDHTG33258,827
HondurasLEMPIRAHNL34026,745
IrakIRAŠKI DINARIQD3681506,2
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36433308
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352154,03
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388141,36
JemenJEMENSKI RIALYER886268,25
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,88592
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP7283,6825
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1361,0236
KambodžaRIELKHR1165083,8
KamerunCFA FRANK BEACXAF950658,56
KatarKATARSKI RIALQAR6344,5452
KazahstanTENGEKZT398226,65
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404112,66
KirgizistanSOMKGS41771,876
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1702745,2
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,99
KongoCFA FRANK BEACXAF950658,56
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761153,4
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408162,2400
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188668,70
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,2483
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,36412
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK41810066
LesotoLOTILSL42613,749
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221889,3
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430105,48
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,6403
MacauPATAKAMOP4469,9695
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693355,4
MakedonijaDENARMKD80761,695
MalaviKVAČAMWK454613,91
MaldiviRUFIJAMVR46219,037
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,028
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,359
MavretanijaUGUIJAMRO478362,47
MjanmarKIATMMK1041286,9
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49818,700
MongolijaTUGRIKMNT4962365,5
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
MozambikMETIKALMZN94339,852
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51613,749
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524123,40
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
NigerijaNAIRANGN566222,61
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55833,179
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,25
OmanOMANSKI RIALOMR5120,48062
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,25
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586127,15
PanamaBALBOAPAB5901,2483
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,1999
ParagvajGVARANIPYG6005779,6
PeruNOVI SOLPEN6043,6369
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646875,09
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,79510
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3704
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,2262
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22210,912
SamoaTALAWST8822,9964
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824312
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,6849
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69017,686
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
Sierra LeoneLEONESLL6945417,6
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2221
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760214,79
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706902,15
SrbijaSRBSKI DINARRSD941120,60
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950658,56
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,1762
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9684,2762
SvaziLILANGENISZL74813,748
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144163,74
TadžikistanSOMONITJS9726,3504
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90138,644
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342172,7
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952659,63
TongaPAANGATOP7762,3486
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,9071
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,2964
TurkmenistanMANATTMT9343,5577
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003467,8
UkrajinaHRYVNIAUAH98018,736
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85829,366
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8602997,3
VanuatuVATUVUV548123,59
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF9377,8544
VietnamDONGVND70426707
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,028
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW9677,8768
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,5851
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,15
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWL932402,40
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,85252
 SREBROXAG9610,41388
 ZLATOXAU95930,581
 PALADIJXPD96420,959
 PLATINAXPT96231,236

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
     Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
     Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 01.04.2007 se Sudanski dinar  SDD nadomesti s Sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 01.07.2007 se Ganski cedi GHC nadomesti z Ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 01.01.2008 se Venezuelski bolivar VEB nadomesti z Venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Dne 01.01.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat ( ISO koda TMM ) z novim turkmenskim manatom ( ISO koda TMT ), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 05.01.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 01.09.2010 se Zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z Zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Dne 01.01.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih