Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

       

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.10.2014

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97171,914
AlbanijaLEKALL008139,67
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012104,42
AngolaKVANZAAOA973123,72
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03210,671
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051512,69
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,2524
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9440,98550
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,2583
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,47439
BangladešTAKABDT05097,361
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,5166
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,5292
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR97413325
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,2583
BocvanaPULABWP07211,597
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0688,7058
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,6052
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081978,1
ButanNGULTRUMBTN06477,709
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2399
ČadCFA FRANK BEACXAF950657,74
ČileČILSKI PESOCLP152754,17
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21455,090
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262222,66
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8188,9894
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950657,74
EritrejaNAKFAERN23218,938
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23025,163
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,77644
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,3968
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,12
GabonCFA FRANK BEACXAF950657,74
GambijaDALASIGMD27050,080
GanaGANSKI CEDIGHS9364,1211
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,77644
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
GruzijaLARIGEL9812,2037
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328259,84
GvatemalaKECALGTQ3209,6543
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3248947,1
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
HaitiGURDHTG33257,851
HondurasLEMPIRAHNL34026,711
IrakIRAŠKI DINARIQD3681516,3
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36433369
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352152,58
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388141,53
JemenJEMENSKI RIALYER886270,41
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,89213
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP7283,7120
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1361,0318
KambodžaRIELKHR1165142,7
KamerunCFA FRANK BEACXAF950657,74
KatarKATARSKI RIALQAR6344,5821
KazahstanTENGEKZT398228,92
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404112,43
KirgizistanSOMKGS41768,603
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1702543,5
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,44
KongoCFA FRANK BEACXAF950657,74
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761163,9
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408163,7100
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188679,19
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,2583
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,36307
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK41810146
LesotoLOTILSL42614,256
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221904,9
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430106,33
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,6314
MacauPATAKAMOP44610,067
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693334,5
MakedonijaDENARMKD80761,499
MalaviKVAČAMWK454509,61
MaldiviRUFIJAMVR46219,378
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,056
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,636
MavretanijaUGUIJAMRO478376,88
MjanmarKIATMMK1041250,1
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49818,377
MongolijaTUGRIKMNT4962313,4
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
MozambikMETIKALMZN94339,102
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51614,256
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524124,48
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
NigerijaNAIRANGN566206,05
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55833,015
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,12
OmanOMANSKI RIALOMR5120,48442
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,12
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586129,17
PanamaBALBOAPAB5901,2583
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,1254
ParagvajGVARANIPYG6005618,3
PeruNOVI SOLPEN6043,6434
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646871,39
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,77644
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,3974
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,1847
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22211,104
SamoaTALAWST8823,0081
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824470
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,7208
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69016,909
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
Sierra LeoneLEONESLL6945467,3
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,2399
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760202,77
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706977,07
SrbijaSRBSKI DINARRSD941118,77
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950657,74
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,6015
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9684,2475
SvaziLILANGENISZL74814,256
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144164,11
TadžikistanSOMONITJS9726,2813
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90138,284
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342108,3
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952655,25
TongaPAANGATOP7762,3212
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7808,0040
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,2710
TurkmenistanMANATTMT9343,5862
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003340,8
UkrajinaHRYVNIAUAH98016,295
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85831,115
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8602978,9
VanuatuVATUVUV548121,45
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF9377,9173
VietnamDONGVND70426711
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,056
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW9677,8895
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,6215
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,17
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWL932405,62
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,84872
 SREBROXAG9610,44135
 ZLATOXAU95930,963
 PALADIJXPD96419,853
 PLATINAXPT96233,283

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
     Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
     Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 01.04.2007 se Sudanski dinar  SDD nadomesti s Sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 01.07.2007 se Ganski cedi GHC nadomesti z Ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 01.01.2008 se Venezuelski bolivar VEB nadomesti z Venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Dne 01.01.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat ( ISO koda TMM ) z novim turkmenskim manatom ( ISO koda TMT ), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 05.01.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 01.09.2010 se Zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z Zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Dne 01.01.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih