Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Domov      

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.12.2016

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97170,945
AlbanijaLEKALL008136,19
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012117,89
AngolaKVANZAAOA973175,49
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03216,847
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051510,91
ArubaARUBSKI FLORINAWG5331,9037
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,8786
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,0635
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,40093
BangladešTAKABDT05083,378
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,1270
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,1378
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,1081
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,0635
BocvanaPULABWP07211,448
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0687,3704
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,5208
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081788,8
ButanNGULTRUMBTN06472,731
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,8904
ČadCFA FRANK BEACXAF950661,00
ČileČILSKI PESOCLP152716,21
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21449,564
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262189,01
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81819,085
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950661,00
EritrejaNAKFAERN23216,531
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23023,929
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,85470
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,2124
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,70
GabonCFA FRANK BEACXAF950661,00
GambijaDALASIGMD27043,572
GanaGANSKI CEDIGHS9364,5837
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,85463
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
GruzijaLARIGEL9812,7146
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328220,36
GvatemalaKECALGTQ3207,9890
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3249777,8
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
HaitiGURDHTG33268,327
HondurasLEMPIRAHNL34024,865
IrakIRAŠKI DINARIQD3681251,9
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36433968
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352119,72
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388137,46
JemenJEMENSKI RIALYER886266,03
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,75338
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP72877,864
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,87208
KambodžaRIELKHR1164285,9
KamerunCFA FRANK BEACXAF950661,00
KatarKATARSKI RIALQAR6343,8725
KazahstanTENGEKZT398361,15
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404108,29
KirgizistanSOMKGS41773,548
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703291,1
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174493,69
KongoCFA FRANK BEACXAF950661,00
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761219,8
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408138,22
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188585,71
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,0635
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,32442
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4188691,5
LesotoLOTILSL42614,911
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221609,6
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD43089,866
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,5113
MacauPATAKAMOP4468,4965
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693546,7
MakedonijaDENARMKD80761,800
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454776,36
MaldiviRUFIJAMVR46216,389
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50410,725
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48038,299
MavretanijaUGUIJAMRO478381,80
MjanmarKIATMMK1041400,1
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49821,536
MongolijaTUGRIKMNT4962621,0
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
MozambikMETIKALMZN94378,859
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51614,911
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524116,47
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
NigerijaNAIRANGN566335,07
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55830,947
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,70
OmanOMANSKI RIALOMR5120,40946
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,70
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586111,48
PanamaBALBOAPAB5901,0635
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,3762
ParagvajGVARANIPYG6006216,2
PeruSOLPEN6043,6281
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646864,48
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,85463
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8395
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0908,3151
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC2229,2812
SamoaTALAWST8822,6409
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824475
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6823,9893
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69014,130
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
Sierra LeoneLEONESLL6945945,0
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,8904
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760545,28
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706613,11
SrbijaSRBSKI DINARRSD941123,60
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950661,00
SudanSUDANSKI FUNTSDG9386,8600
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9687,7880
SvaziLILANGENISZL74814,911
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144158,27
TadžikistanSOMONITJS9728,3783
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90133,893
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342318,4
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952661,32
TongaPAANGATOP7762,2960
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,1760
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,4565
TurkmenistanMANATTMT9343,7223
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003861,6
UkrajinaHRYVNIAUAH98027,170
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85830,834
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603377,8
VanuatuVATUVUV548116,42
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93710,622
VietnamDONGVND70424105
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50410,725
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96710,529
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7843,9062
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,60
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,78559
 PALADIJXPD96423,361
 ZLATOXAU95935,618
 PLATINAXPT96227,612
 SREBROXAG9610,50150

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
    Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
    Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene plemenitih kovin in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 25.10.2006 se oznaka za srbski dinar CSD nadomesti z oznako RSD.
  • Dne 1.4.2007 se sudanski dinar SDD nadomesti s sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 1.7.2007 se ganski cedi GHC nadomesti z ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 1.1.2008 se venezuelski bolivar VEB nadomesti z venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Tečaj za ZWD 716 (zimbabvejski dolar) od 1.6.2008 dalje je 837.432.000,00.
  • Dne 1.8.2008 se oznaka zimbabvejski dolar ZWD nadomesti z oznako ZWR (menjava valute).
  • Dne 1.1.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat (TMM) z novim turkmenskim manatom (TMT), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 5.1.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Od 2.1.2009 dalje se uporablja tečaj indijske rupije, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 1.9.2010 se zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Od 3.1.2011 dalje se uporablja tečaj za novi izraelski šekel, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 1.1.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
  • Zimbabvejska centralna banka je v obvestilu za javnost sporočila, da bo s 15. 6. 2015 ukinila svojo valuto s prehodnim obdobjem do 30. 9. 2015. Banka Slovenije jo je iz svojega seznama umaknila z objavo tečajnice za julij 2015.
  • Čas objave Mesečne tečajnice se s 1. 7. 2016 premika na 16:15. Vzrok so kasnejše objave dnevnih tečajnic pri ECB.
  • Dne 1. 7. 2016 je Belorusija denominiriala valuto beloruski rubelj s faktorjem 10000. Pri tem se je spremenila ISO oznaka (iz BYR na BYN) in šifra valute (iz 974 na 933). Evro je bil 30. 6. 2016 vreden 22315 BYR, 1. 7. 2016 pa je bil vreden 2,2210 BYN. 

     

     

     

     

 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti