Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Centralni kreditni register

Domov      

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.04.2017

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97171,419
AlbanijaLEKALL008136,10
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012117,58
AngolaKVANZAAOA973177,81
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03216,421
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051517,02
ArubaARUBSKI FLORINAWG5331,9137
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,8453
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,0691
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,40304
BangladešTAKABDT05085,795
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,1382
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,1368
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,0032
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,0691
BocvanaPULABWP07211,218
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0687,4083
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,4945
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1081822,8
ButanNGULTRUMBTN06469,331
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9003
ČadCFA FRANK BEACXAF950658,43
ČileČILSKI PESOCLP152710,82
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21450,301
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262190,00
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81819,431
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950658,43
EritrejaNAKFAERN23216,620
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23024,546
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,85775
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,2153
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,34
GabonCFA FRANK BEACXAF950658,43
GambijaDALASIGMD27047,979
GanaGANSKI CEDIGHS9364,5971
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,85775
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
GruzijaLARIGEL9812,5779
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328221,52
GvatemalaKECALGTQ3207,8445
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3249878,1
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
HaitiGURDHTG33273,309
HondurasLEMPIRAHNL34025,130
IrakIRAŠKI DINARIQD3681279,9
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36434630
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352120,87
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388136,99
JemenJEMENSKI RIALYER886267,54
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,75842
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP728118,72
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,87667
KambodžaRIELKHR1164281,7
KamerunCFA FRANK BEACXAF950658,43
KatarKATARSKI RIALQAR6343,8927
KazahstanTENGEKZT398335,32
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404110,28
KirgizistanSOMKGS41773,348
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703090,8
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174492,47
KongoCFA FRANK BEACXAF950658,43
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761447,6
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408138,87
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188600,41
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,0691
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,32596
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4188777,8
LesotoLOTILSL42614,290
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221616,5
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD43098,26
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,5208
MacauPATAKAMOP4468,5564
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693447,8
MakedonijaDENARMKD80761,607
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454775,34
MaldiviRUFIJAMVR46216,453
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50410,735
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48037,632
MavretanijaUGUIJAMRO478381,37
MjanmarKIATMMK1041452,9
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49820,837
MongolijaTUGRIKMNT4962613,9
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
MozambikMETIKALMZN94371,592
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51614,290
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524111,08
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
NigerijaNAIRANGN566336,76
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55831,730
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,34
OmanOMANSKI RIALOMR5120,41160
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,34
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586112,07
PanamaBALBOAPAB5901,0691
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,3994
ParagvajGVARANIPYG6006035,1
PeruSOLPEN6043,4775
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646882,01
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,85775
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9512,8973
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0908,3589
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC2229,3293
SamoaTALAWST8822,6281
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824521
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,0093
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69014,552
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
Sierra LeoneLEONESLL6948075,1
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5321,9003
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760550,17
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706618,47
SrbijaSRBSKI DINARRSD941124,03
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950658,43
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,1200
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9688,0717
SvaziLILANGENISZL74814,290
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144162,55
TadžikistanSOMONITJS9728,7592
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90132,445
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342377,7
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952658,92
TongaPAANGATOP7762,3333
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,2012
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,4487
TurkmenistanMANATTMT9343,7419
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003864,2
UkrajinaHRYVNIAUAH98028,941
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85830,560
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603843,4
VanuatuVATUVUV548116,79
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93710,680
VietnamDONGVND70424324
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50410,735
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96710,328
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7843,9267
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,70
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,78793
 SREBROXAG9610,54671
 ZLATOXAU95937,447
 PALADIJXPD96424,071
 PLATINAXPT96228,467

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
    Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
    Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene plemenitih kovin in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02 - ZJF-C in 114/06 - ZUE).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 25.10.2006 se oznaka za srbski dinar CSD nadomesti z oznako RSD.
  • Dne 1.4.2007 se sudanski dinar SDD nadomesti s sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 1.7.2007 se ganski cedi GHC nadomesti z ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 1.1.2008 se venezuelski bolivar VEB nadomesti z venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Tečaj za ZWD 716 (zimbabvejski dolar) od 1.6.2008 dalje je 837.432.000,00.
  • Dne 1.8.2008 se oznaka zimbabvejski dolar ZWD nadomesti z oznako ZWR (menjava valute).
  • Dne 1.1.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat (TMM) z novim turkmenskim manatom (TMT), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 5.1.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Od 2.1.2009 dalje se uporablja tečaj indijske rupije, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 1.9.2010 se zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Od 3.1.2011 dalje se uporablja tečaj za novi izraelski šekel, objavljen na Dnevni tečajnici – referenčni tečaji ECB.
  • Dne 1.1.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
  • Zimbabvejska centralna banka je v obvestilu za javnost sporočila, da bo s 15. 6. 2015 ukinila svojo valuto s prehodnim obdobjem do 30. 9. 2015. Banka Slovenije jo je iz svojega seznama umaknila z objavo tečajnice za julij 2015.
  • Čas objave Mesečne tečajnice se s 1. 7. 2016 premika na 16:15. Vzrok so kasnejše objave dnevnih tečajnic pri ECB.
  • Dne 1. 7. 2016 je Belorusija denominiriala valuto beloruski rubelj s faktorjem 10000. Pri tem se je spremenila ISO oznaka (iz BYR na BYN) in šifra valute (iz 974 na 933). Evro je bil 30. 6. 2016 vreden 22315 BYR, 1. 7. 2016 pa je bil vreden 2,2210 BYN. 

     

     

     

     

 

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti