Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

       

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

       
Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.07.2014

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.
Cena 1g čiste kovine v EUR.
Glejte tudi omejitev odgovornosti Banke Slovenije.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97178,945
AlbanijaLEKALL008140,31
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012108,36
AngolaKVANZAAOA973133,27
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03211,108
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051558,39
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,4448
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,0705
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,3658
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,51491
BangladešTAKABDT050105,71
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,7316
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,7453
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR97413952
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,3658
BocvanaPULABWP07212,012
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0689,4375
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,7044
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1082139,6
ButanNGULTRUMBTN06482,202
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,4313
ČadCFA FRANK BEACXAF950659,03
ČileČILSKI PESOCLP152754,33
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21459,105
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262241,89
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP8189,7681
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950659,03
EritrejaNAKFAERN23220,556
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23026,754
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,80124
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,5061
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,32
GabonCFA FRANK BEACXAF950659,03
GambijaDALASIGMD27054,359
GanaGANSKI CEDIGHS9364,5892
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,80124
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
GruzijaLARIGEL9812,4109
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328282,04
GvatemalaKECALGTQ32010,627
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3249625,8
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
HaitiGURDHTG33262,350
HondurasLEMPIRAHNL34028,629
IrakIRAŠKI DINARIQD3681645,9
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36434801
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352154,20
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388152,76
JemenJEMENSKI RIALYER886293,51
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,96835
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP7284,0291
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1361,1200
KambodžaRIELKHR1165527,4
KamerunCFA FRANK BEACXAF950659,03
KatarKATARSKI RIALQAR6344,9730
KazahstanTENGEKZT398250,64
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404119,64
KirgizistanSOMKGS41770,836
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1702567,9
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174492,02
KongoCFA FRANK BEACXAF950659,03
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761262,0
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408177,53
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188741,79
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,3658
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,38566
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK41811015
LesotoLOTILSL42614,483
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4222065,1
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430116,43
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,7083
MacauPATAKAMOP44610,903
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693329,8
MakedonijaDENARMKD80761,682
MalaviKVAČAMWK454540,56
MaldiviRUFIJAMVR46221,061
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,222
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48041,315
MavretanijaUGUIJAMRO478409,07
MjanmarKIATMMK1041331,6
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49819,210
MongolijaTUGRIKMNT4962487,8
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
MozambikMETIKALMZN94342,955
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51614,483
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524131,32
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
NigerijaNAIRANGN566222,45
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55835,509
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,32
OmanOMANSKI RIALOMR5120,52585
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,32
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586134,84
PanamaBALBOAPAB5901,3658
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,3385
ParagvajGVARANIPYG6005997,0
PeruNOVI SOLPEN6043,8181
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646942,44
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,80124
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,6877
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,9621
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22211,951
SamoaTALAWST8823,0949
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824514
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6825,1226
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69016,834
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
Sierra LeoneLEONESLL6945902,0
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,4313
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760204,79
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS7061235,3
SrbijaSRBSKI DINARRSD941115,83
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950659,03
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,8790
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9684,6104
SvaziLILANGENISZL74814,483
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144178,00
TadžikistanSOMONITJS9726,7458
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90140,822
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342267,2
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952660,30
TongaPAANGATOP7762,4429
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7808,7882
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,3031
TurkmenistanMANATTMT9343,8925
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8003551,1
UkrajinaHRYVNIAUAH98016,047
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85831,191
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8603136,5
VanuatuVATUVUV548129,78
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF9378,5938
VietnamDONGVND70429133
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,222
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW9678,5802
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7845,0164
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,27
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWL932440,27
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,88350
 PALADIJXPD96419,872
 ZLATOXAU95930,920
 SREBROXAG9610,49144
 PLATINAXPT96234,854

Opombe:

  • Omejitev odgovornosti: Banka Slovenije objavlja svojo mesečno tečajnico z namenom olajšati dostop javnosti do tečajev valut, za katere ECB ne objavlja referenčnih deviznih tečajev, in do cen plemenitih kovin. Objavljanje tečajev in cen je posledica zakonskih zahtev, na primer 34. in 35. člena Zakona o računovodstvu (Uradni list RS, št. 23/1999 in 30/02 - ZJF-C). 
    Tečaji mesečne tečajnice in cene plemenitih kovin, ki so objavljeni na spletni strani, so določeni na podlagi virov, za katere Banka Slovenije meni, da so zanesljivi. Banka Slovenije si prizadeva, da bi bili objavljeni tečaji in cene točni in ažurni, vendar pa ne odražajo nujno tečajev in cen po katerih je bilo mogoče trgovati v trenutku, ko so bili zbrani. 
    Banka Slovenije ne prevzema nikakršne odgovornosti za morebitno izgubo, ki bi jo kdorkoli utrpel zaradi odločitev, dejanj ali opustitev, izvršenih na osnovi objav mesečne tečajnice Banke Slovenije. Banka Slovenije zlasti ne prevzema odgovornosti za morebitno gospodarsko izgubo oziroma posredno ali posledično izgubo ali škodo, kamor sodi tudi izguba posla in izguba dobička, ki je neposredna, posredna ali povezana posledica uporabe tečajev in cen mesečne tečajnice Banke Slovenije.
     Banka Slovenije si prizadeva zmanjšati motnje, do katerih lahko pride zaradi tehničnih težav, kljub temu pa ne more jamčiti, da tovrstne težave občasno ne bodo ovirale njenih storitev ali kako drugače vplivale nanje.
     Banka Slovenije si pridržuje pravico spreminjati objavljene tečaje in cene in čas njihovega objavljanja.
  • Banka Slovenije tečaje in cene objavi popoldne zadnjega delovnega dne v mesecu. Prikazani so pod naslednjim mesecem, npr. vnos 14.8.2008 v iskalnik vrne tečajnico z datumom 1.8.2008, ki vsebuje devizne tečaje 31.7.2008. 
  • Banka Slovenije objavlja cene plemenitih kovin v skladu s sklepom Sveta Banke Slovenije o določitvi načina izračuna cen plemenitih kovin (Ur. l. RS, št. 86/02) na podlagi 35. člena zakona o računovodstvu (Ur. l. RS, št. 23/99 in 30/02).
  • V primeru, ko ECB prične oz. preneha objavljati devizni tečaj neke valute, se valuta praviloma prestavi z oz. na mesečno tečajnico BS.
  • Dne 01.04.2007 se Sudanski dinar  SDD nadomesti s Sudanski funt z oznako SDG.
  • Dne 01.07.2007 se Ganski cedi GHC nadomesti z Ganski cedi z oznako GHS.
  • Dne 01.01.2008 se Venezuelski bolivar VEB nadomesti z Venezuelski bolivar fuerte z oznako VEF.
  • Dne 01.01.2009 je Turkmenistan zamenjal denarno valuto turkmenski manat ( ISO koda TMM ) z novim turkmenskim manatom ( ISO koda TMT ), ki je denominiran s faktorjem 5000. Tržni tečaj za novi turkmenski manat (TMT) objavljen dne 05.01.2009 znaša: 3,88 TMT za 1 EUR.
  • Dne 30.11.2009 je Severna Koreja denominirala svojo valuto (KPW) v razmerju 1:100, en novi von je vreden sto starih. Tečaj KPW je za december 2009 spremenjen s prvotno objavljenih 215,0000 na 2,1500 in za januar 2010 z 206,12000 na 2,0612. Posledično sta se spremenila tudi letna povprečna tečaja za to valuto.
  • Dne 01.09.2010 se Zimbabvejski dolar ZWR nadomesti z Zimbabvejski dolar z oznako ZWL.
  • Dne 01.01.2013 je Zambija zamenjala denarno valuto kvača (ZMK) z zambijska kvača (ZMW), ki je denominirana s faktorjem 1000.
© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih