Kontakt Kazalo Prva stran
Natisni stran Manjše črke Večje črke

Statistika Devizni tečaji in plemenite kovine Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006  

Napredno iskanje

O Banki Slovenije

Zakoni in predpisi

Evrosistem

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega poslovanja

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Jamstvo za vloge v bankah

Informacije za potrošnike

Poslovanje in poročanje

Plačilni in poravnalni sistemi

Nacionalni svet za plačila

Publikacije in raziskave

Bankovci in kovanci

Tolarski tečaji valut, ki niso bile uvrščene na dnevno tečajno listo BS

Prikaži tečajno listo za:  

Tečaji veljajo od 01.12.2006

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN9713,6641
AlbanijaLEKALL0081,9229
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD0122,6031
AngolaKVANZAAOA9732,2634
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03259,0862
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD0510,4921
ArubaARUBSKI FLORINAWG533101,4863
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN944207,2804
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD044181,6605
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD048481,8517
BangladešTAKABDT0502,6705
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD05290,8303
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD08492,2135
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYR9740,0849
BeninCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD060181,6605
BocvanaPULABWP07229,6833
BolgarijaBOLGARSKI LEVBGN975122,1576
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB06822,7218
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM977122,52
BrazilijaBRAZILSKI REALBRL98683,7724
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND096117,5872
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1080,174
ButanNGULTRUMBTN0644,0606
CiperCIPRSKI FUNTCYP196413,3815
Cookovi otokiNOVOZELANDSKI DOLARNZD554123,947
ČadCFA FRANK BEACXAF9500,3642
ČileČILSKI PESOCLP1520,3437
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP2145,4471
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF2621,0222
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81831,7477
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF9500,3642
EritrejaNAKFAERN23212,1107
EstonijaESTONSKA KRONAEEK23315,3321
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23020,7611
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP238355,5278
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD242108,3423
FilipiniFILIPINSKI PESOPHP6083,6599
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF9532,0116
GabonCFA FRANK BEACXAF9500,3642
GambijaDALASIGMD2706,5287
GanaCEDIGHC2880,0197
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP292355,5278
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
GruzijaLARIGEL981105,0455
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD3280,9018
GvatemalaKECALGTQ32023,8235
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF3240,0327
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
HaitiGURDHTG3324,7307
HondurasLEMPIRAHNL3409,6142
HongkongHONGKONŠKI DOLARHKD34423,3557
IndijaINDIJSKA RUPIJAINR3564,0606
IndonezijaINDONEZIJSKA RUPIJAIDR3600,0198
IrakIRAŠKI DINARIQD3680,1264
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR3640,0197
IslandijaISLANDSKA KRONAISK3522,6642
IzraelNOVI IZRAELSKI ŠEKELILS37642,7436
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD3882,7197
JemenJEMENSKI RIALYER8860,9169
JordanijaJORDANSKI DINARJOD400256,4377
Južna AfrikaJUŽNOAFRIŠKI RANDZAR71025,1051
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD136221,5368
KambodžaRIELKHR1160,0442
KamerunCFA FRANK BEACXAF9500,3642
KatarKATARSKI RIALQAR63449,8958
KazahstanTENGEKZT3981,4199
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES4042,5952
KirgizistanSOMKGS4174,6814
KitajskaKITAJSKI JUAN RENMINBICNY15623,1905
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1700,0789
KomoriKOMORSKI FRANKKMF1740,4857
KongoCFA FRANK BEACXAF9500,3642
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9760,3364
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW4081,2753
Koreja, RepublikaJUŽNOKOREJSKI WONKRW4100,1954
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC1880,3528
KubaKUBANSKI PESOCUP192181,6605
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD414622,125
Laoška ljudska demokratična republikaKIPLAK4180,0185
LatvijaLATVIJSKI LATSLVL428343,696
LesotoLOTILSL42625,1051
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4220,1201
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD4303,1593
LibijaLIBIJSKI DINARLYD434140,8712
LitvaLITVANSKI LITASLTL44069,4753
MacauPATAKAMOP44622,6832
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9690,0867
MakedonijaDENARMKD8073,9029
MalaviKVAČAMWK4541,3126
MaldiviRUFIJAMVR46214,1922
MalezijaMALEZIJSKI RINGGITMYR45850,238
MaliCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
MaltaMALTEŠKA LIRAMTL470557,9157
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50421,5296
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR4805,5216
MavretanijaUGUIJAMRO4780,6696
MehikaMEHIŠKI PESOMXN48416,4996
MjanmarKIATMMK10428,296
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49813,7883
MongolijaTUGRIKMNT4960,1561
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
MozambikMETIKALMZN9436,9323
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51625,1051
NepalNEPALSKA RUPIJANPR5242,5405
NigerCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
NigerijaNAIRANGN5661,417
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55810,1339
NiueNOVOZELANDSKI DOLARNZD554123,947
Nizozemski AntiliNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG532101,4863
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF9532,0116
Nova ZelandijaNOVOZELANDSKI DOLARNZD554123,947
OmanOMANSKI RIALOMR512471,8455
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF9532,0116
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR5862,9846
PanamaBALBOAPAB590181,6605
Papua Nova GvinejaKINAPGK59860,8863
ParagvajGVARANIPYG6000,0336
PeruNOVI SOLPEN60456,355
PitcairnNOVOZELANDSKI DOLARNZD554123,947
RomunijaNOVI ROMUNSKI LEVRON94669,8479
RuandaRUANDSKI FRANKRWF6460,3299
Ruska federacijaRUSKI RUBELJRUB6436,9078
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP654355,5278
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD95168,0376
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD09023,8088
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22220,7565
SamoaTALAWST88267,2689
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD6780,0268
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR68248,4383
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69032,6161
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
Sierra LeoneLEONESLL6940,0608
SingapurSINGAPURSKI DOLARSGD702117,8084
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP7603,4794
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS7060,1324
SrbijaSRBSKI DINARRSD9413,0349
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF9500,3642
SudanSUDANSKI DINARSDD7360,8924
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD96866,1787
SvaziLILANGENISZL74825,1051
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR1441,6813
TadžikistanSOMONITJS97253,4846
TajskaTAJSKI BAHTTHB7645,0567
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD9015,6111
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8340,1416
TogoCFA FRANK BCEAOXOF9520,3642
TokelauNOVOZELANDSKI DOLARNZD554123,947
TongaPAANGATOP77690,1703
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD78028,8467
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND788140,0405
TurčijaTURŠKA LIRATRY949124,9814
TurkmenistanMANATTMM7950,0349
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8000,1005
UkrajinaHRYVNIAUAH98035,9724
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU8587,4696
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8600,147
VanuatuVATUVUV5481,7017
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEB8620,0846
VietnamDONGVND7040,0113
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50421,5296
ZambijaKVAČAZMK8940,0449
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED78449,457
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE1322,1676
ZimbabveZIMBABVEJSKI DOLARZWD7160,7266
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR960273,5771
 PLATINAXPT9626775,0044
 ZLATOXAU9593728,5886
 PALADIJXPD9641874,8073
 SREBROXAG96179,8983
© 2006 Banka Slovenije, vse pravice pridržane. | Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti | O avtorjih