Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Centralni kreditni register

Domov  > Statistika  > Seznam kontaktnih oseb  

Seznam kontaktnih oseb

Finančna statistika

Skupine statistik Stran podatkov Kontaktna oseba
Planiranje objav Koledar objav podatkov  Snežana Del-Fabro Delević
snjezana.del-fabro@bsi.si
tel: 01 47 19 361
Denarne statistike Bilance monetarnih finančnih institucij Tine Janžek
tine.janzek@bsi.si
tel: 01 47 19 356

Renata Progar-Zupan
renata.progar-zupan@bsi.si
tel: 01 47 19 304

Obrestne mere monetarnih finančnih institucij Franc Otoničar
franc.otonicar@bsi.si
tel: 01 47 19 407
Statistika plačil Snežana Del-Fabro Delević
snjezana.del-fabro@bsi.si
tel: 01 47 19 361
Mednarodna likvidnost Eva Senčar-Svetina
eva.sencar-svetina@bsi.si
tel: 01 47 19 313
Finančni trgi Slovenski borzni indeks in drugi podatki z borze vrednostnih papirjev Tomo Narat
tomo.narat@bsi.si
tel: 01 47 19 366
Devizni tečaji  Matej Brelih
matej.brelih@bsi.si
tel: 01 47 19 316
Plačilna bilanca Plačilna bilanca Janez Klemenc
janez.klemenc@bsi.si
tel: 01 47 19 312
Potovanja Janez Klemenc
janez.klemenc@bsi.si
tel: 01 47 19 312
Mednarodne naložbe  Prikaz stanja mednarodnih naložb Eva Senčar-Svetina
eva.sencar-svetina@bsi.si
tel: 01 47 19 313

Alenka Repovž Lah
alenka.repovz-lah@bsi.si
tel: 01 47 19 388
Statistika finančnih računov  

Darja Šterk
darja.sterk@bsi.si
tel: 01 47 19 331

Saša Kovačič
sasa.kovacic@bsi.si
tel: 01 47 19 386

Poročanje BS

Statistične publikacije

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti